Чому правила локдауну порушили в перший же день, в мережі не пояснюють.

Мережа будівельних магазинів «Епіцентр К» поки що дотримується правил локдауну і не пускає покупців всередину приміщень. Люди стоять у чергах перед касами із онлайн-замовленнями, розповіли в прямому ефірі на телеканалі «Київ» журналісти програми «Київ. Newsroom».

В перший же день локдауну, 8 січня, супермаркети «Епіцентра» його порушили: покупців запускали у торгові зали, де вони могли без проблем придбати дозволені товари, а всі інші могли оформити як онлайн-замовлення на спеціальних касах. Тепер же всім покупцям потрібно стояти у чергах до цих кас, не заходячи до торгівельних залів.

Зокрема, в супермаркеті біля станції метро «Почайна» головний вхід зачинено, і спеціальні вказівники показують, де можна стати у чергу за заздалегідь замовленими товарами.

Нагадаємо, з 00:00 8 січня до 00:00 25 січня у Києві та в Україні в цілому впроваджено нові карантинні обмеження задля зниження рівня захворюваності на коронавірус. Через це, зокрема, заборонена робота непродовольчих ринків та ярмарків, також не дозволено приймати покупців у непродовольчих магазинах.

Тим часом в МОЗ заявили, що українці мали достатньо часу, аби підготуватися до локдауну.

Фото: фейсбук