Раніше цілодобовий домашній арешт призначили активістам Ратушному та Сорду.

Печерський районний суд Києва призначив цілодобовий домашній арешт для учасника акції під Офісом президента Олексія Білковського. Про це повідомила у Facebook юридична компанія «Міллер», яка захищає інтереси Білковського в суді.

Білковський членом руху «Гонор» і сьомим підозрюваним у хуліганстві під Офісом президента під час акції на підтримку Сергія Стерненка 20 березня. На думку його адвокатів, рішення суду «є незаконним».

Олексій Білковський

«Підозра, яка стала підставою для застосування запобіжного заходу, «обґрунтовується» протоколами допиту двох працівників Нацполіції… Адвокати Міллер, юридична компанія категорично не згодні із застосованим до нашого клієнта запобіжним заходом. Відповідно, сьогоднішнє рішення суду ми оскаржуватимемо в апеляції», – підкреслюється у повідомленні.

Зауважимо, що Білковського після акції позначило МВС на своєму відео, де були вказані прізвища людей, які, на думку правоохоронців, вчиняли хуліганські дії під ОПУ. У деяких з них при цьому закриті обличчя, як і у випадку з Білковським.

 Зауважимо, що раніше під домашній арешт були відправлені двоє інших учасників цієї акції: Владислав Гранецький-Стафійчук («Сорд») та Роман Ратушний.

Нагадаємо, 20 березня ввечері під час мітингу до дня народження нині ув’язненого блогера Сергія Стерненка, його учасники розбили скло дверей будівлі ОПУ, розписали фасад і намагалися підпалити табличку «Президент України». В ОПУ оцінили пошкодження будівлі у 2 мільйона гривень, група підтримки Стерненка вже готує нову акцію, а фасад ОПУ вже відмили. Сьогодні ще одного учасника мітингу відправили під домашній арешт.

Фото: Фейсбук, скріншот відео МВС