Футболіст перейшов в клуб АПЛ 1 січня.

Колишній захисник київського «Динамо» Віталій Миколенко розповів, як дізнався про інтерес до нього з боку англійського «Евертона» і якою була реакція на пропозицію трансферу. Про це він розповів в інтерв’ю прес-службі «Динамо».

Миколенко став гравцем «Евертона» 1 січня. Про інтерес британців до себе гравець дізнався в середині грудня.

«Дізнався про інтерес 12 грудня після гри із «Зорею». Мені сказали, що мені потрібно бути наступного дня у клубному офісі і що, можливо, буде пропозиція. Я навіть не знав який клуб. Коли запитали, чи маю англійську візу, я зрозумів, що це англійський клуб. Коли я приїхав, Ігор Михайлович навів приклад своєї дочки. Він сказав, що я йому як син, і мені вирішувати – чи залишатись у «Динамо», завойовувати трофеї та отримувати гідну зарплату. «Але якщо ти готовий, то скажи це, і ми далі вестимемо переговори» – сказав він. Я відповів, що не знаю, чи я готовий, але я дуже хочу» — повідомив Миколенко.

Футбліст зізнався, що коли переговори завершилися успішно, він не міг стримати емоцій.

«Мені мої батьки, дівчина говорили, що це ніби у кіно. І коли все погодили, я сів у машину і заплакав. Мені додому їхати 40 хвилин, і, мабуть, 30 з них я плакав. Подзвонив батькам дівчини, поплакав ще з ними, потім ще сам плакав. Складно пояснити почуття – я був дуже радий, і водночас було дуже страшно» — зізнався Віталій.

Миколенко також розповів, що має позитивні враження від тренера «Евертона» Рафаеля Бенітеса.

Окрім цього, він сказав, що йому дуже жаль, що нормально попрощатися з «Динамо» зараз немає нагоди — адже всі гравці у відпустках.

Нагадаємо, трансфер Миколенка обійшовся англійцям у суму від 21 до 23 мільйонів євро, переговори про перехід Суркіс вів із власником «Евертона», російським олігархом Алішером Усмановим.

Миколенко гратиме у новій команді під №19, а його зарплата (за даними британських медіа) складе близько 120 тисяч фунтів стерлінгів на тиждень, що приблизно дорівнює 6,25 млн фунтів стерлінгів на рік (або 7,4 млн євро на рік).

За чутками, наступними «Динамо» можуть покинути Віктор Циганков та Ілля Забарний.

Фото: Фейсбук