Ті, хто сьогодні у реанімації, щодня відкладали вакцинацію на завтра.

На мітинг проти вакцинації під Верховну Раду прийшло декілька тисяч людей з 70 міст України. Більшість з них навіть не вірять у коронавірус. І активно пропагандують свої ідеї. В ефірі програми “Київ. Newsroom” на телеканалі “Київ” у 4 міській лікарні провели екскурсію одній з противниць вакцинації.

Людмила Ольховська каже, що на мітингу не була та іншим не радить. В існування коронавірусу вірить, свої ідеї нікому не нав’язує, проте на вакцинацію не піде.

“Немає нічого кращого природного імунітету. Більшість людей не захворіли на ті хвороби, проти яких їх не щепили. А ось ці введенні інфекції погіршують імунітет”, – зазначила жінка.

Київська міська клінічна лікарня №4, в якій Людмилі провели екскурсію у COVID-відділення,  вже понад рік працює, як ковідний шпиталь. Тут на лікування хворих виділено 450 ліжок, усі вони на сьогодні зайняті.

Завідувач реанімації Владислав Васіяров каже, що у них у відділенні ліжка довго вільними не залишаються. “2-3 години ліжко вільне. І це максимальний час”, – додав лікар.

У лікарні кажуть, що щодня використовують по 7 тон кисню, і це вдвічі більше ніж минулої хвилі загострення хвороби.  Майже у всіх пацієнтів усі руки в гематомах від постійних уколів та кисневі маски, які хворі знімають на лічені хвилини.

“Просто беруть ложку з їжею до рота і назад одягають маску, інакше ніяк”, – розповіли у лікарні.

Усі пацієнти кажуть, що просто відтягували вакцину на потім, а зараз про це дуже жалкують. “Задихаюсь без кислороду. Як вилікуюсь одразу провакцинуюся”, – розповів Василь.

Проте побачене думку Людмили не змінило. Вакцинуватися вона поки що не буде, адже користі від цього не бачить.

“На більшість моїх запитань мені не дали відповіді, які б мені довели, що вакцинуватися корисно”, – каже жінка. Проте лікарів їй шкода, адже завантаженість в них дуже велика.

“Якщо ти антивакцинатор. І ти захворів, то ти не маєш права йти до лікарні”, – зауважила Людмила.

Вона зазначила, що якщо сама захворіє, то до лікарні не піде. Але не спростовує того, що таку думку має лише поки здорова і гарно себе почуває.

Фото: Київ ТБ