Вартість проїзду у громадському транспорті Києва не сягатиме більше 20 гривень, проте подорожчання таки планується.

Про це повідомив депутат Київської міської ради Дмитро Білоцерковець в ефірі програми “Київ Вголос” на телеканалі “Київ” та радіо “Київ”.

Депутат зазначає – питання вартості проїзду у Києві саме активно обговорюється профільними комісіями. Наразі, за словами депутата, комунальні перевізники працюють в мінус, і зі столичної скарбниці доводиться компенсувати мільярдні збитки. Тож Київрада якраз і міркує, як зробити так, щоб нові ціни не вдарили по кишенях киян і були прийнятними для перевізників

Насамперед має бути просто і зручна формула для всіх. Якщо ціна за паливо, електроенергію росте то й збільшується проїзд… Ні 25 гривень, ні 20 не буде. Зараз іде дискусія, який може бути тариф. Зараз немає остаточного рішення і про це рішення ви дізнаєтеся з першоджерел” – запевнив Дмитро Білоцерковець в ефірі.

Нагадаємо, минулого тижня працівники “Київпастрансу” та “Київського метрополітену” приходили мітингувати під будівлю КМДА, вимагаючи підвищити вартість Проїзду. В метрополітену заявили, що собівартість однієї похздки наразі 21 гривня 5 копійок. А от наземний транспорт взагалі має брати 25 гривень з пасажира.

У відповідь мер Києва Віталій Кличко заявив, що собівартість проїду у громадському транспорті столиці – 15 гривень.

Фото: Фейсбук