Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк вважає, що результати російської армії на полі бою свідчать про те, що генштаб міноборони рф абсолютно не мав об'єктивної аналітики щодо України.

Про це він розказав на власному каналі в telegram.

«Очевидно, що вся штабна аналітика підлеглих генерала Герасимова будувалася на тезах із роспропаганди про «націоналістичні батальйони», — вважає Подоляк.

Друга причина — надзвичайна смертність серед найвищого оперативного командування рф на території України, зокрема вже загинули 6 російських генералів і десятки полковників.

«Убито десятки офіцерів середнього і тактичного рівнів. Усе це — безпосередні ознаки слабкої злагодженості військових частин, відсутності зрозумілого тилового забезпечення, неготовності воювати в сучасних умовах», — вважає Подоляк. 

Він додає, що все це деморалізує російську армію, оскільки її військові усвідомили, що їхнє вище керівництво абсолютно бездарне. 

«Отже, далі — лише масові смерті російських військовослужбовців в Україні», — резюмував Подоляк. 

Він також звернувся до посадовців із закликом не розголошувати інформацію про закупівлю зброї, переміщення, підготовку наступів.  

Фото: Скріншот