Підозрюваний у держзраді проросійський політик Віктор Медведчук, дає свідчення правоохоронним органам, зокрема, щодо свого повернення у велику політику після перемоги Революції Гідності.

Про це заявив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк в ефірі Радіо НВ.

«Думаю, що сьогодні він показання дає дуже і дуже інтенсивно, тому що хоче жити. Це дуже боягузлива людина, яка боїться всього. У таких людей завжди тільки понти. Сьогодні ми бачимо людину, яка дуже хоче вижити, розуміючи, що він не потрібен ні Росії, ні, тим більше, Україні», — зазначив Подоляк.

Одним з ключових завдань, на думку радника голови ОП, є встановлення людей, які допомогли Медведчуку після Революції Гідності відновити свій вплив.

«Як взагалі така людина, як Медведчук, яка була на дні, його ніхто не пам’ятав, з 2015 до 2018 року став найпотужнішим медійним олігархом? Надіюся, що ми отримаємо відповіді, хто саме допоміг йому стати олігархом і медійним, і енергетичним в Україні. Без допомоги (і не тільки з російського боку) це було б неможливо», – сказав він.

Втім, Подоляк не уточнив, про яких саме українських політиків йдеться і чи має він на увазі п’ятого президента Петра Порошенка.

Фото: Фейсбук