Довжина Подільсько-Воскресенського мосту майже 11 км. Він на 90% збудований.

Про це мер Києва Віталій Кличко розповів в інтерв’ю Цензор.нет.

Проїзд автівок по мосту відкриють максимум до літа 2022-го, до кінця 2022-го – виїзд на вулицю Бальзака.

“Дорогу від транспортної розв’язки на перетині вулиці Бальзака та проспекту Шухевича будемо будувати вже в наступному році. Далі наступним кроком буде вже метро. Одне можу сказати, що в тілі моста вже побудовані 3 станції метрополітену. (…) Після Нового року, протягом кількох місяців, максимум до літа, рух транспорту буде відкритий, а далі вже до кінця наступного року – і виїзд на вулицю Бальзака“, – повідомив мер Києва.

“Більшість киян насправді думають, що Подільсько-Воскресенський – це тільки арочний міст через Дніпро. І думають: скільки можна його будувати?! А цей мостовий перехід – це комплекс обєктів довжиною майже 11 км. Він на 90% збудований”, – додав мер.

Мер повідомив, що звільним свого заступника Олександра Густєлєва, оскільки відкриття руху авто не вдалось запустити до кінця цього року як обіцялось раніше:

“З правого берегу заїзд і з”їзд з мосту вже зроблені. Не хочу виправдовуватися. Можна нагадати, що і пандемія забрала в нас час – коли не змогли вчасно приїхати закордонні фахівці. І як ванти застрягли по дорозі в Україну через проблеми з логістикою на початку пандемії. У нас багато інших речей відбувалося, як палки нам в колеса вставляли. Нікого не цікавить, що заважало. Людям потрібен результат. Пересічні кияни не знають, хто такий Густєлєв. Кияни знають мера Кличка. Коли я озвучую інформацію, я спираюсь на інформацію, яку отримую від своїх заступників, відповідальних за ту чи іншу сферу. Пан Густєлєв звітував мені ще на початку року, що міст поїде до Нового року. Користуючись можливістю, що була преса, я спитав публічно: ти гарантуєш це? – Так. – Тоді, якщо ти це зробиш, я буду тебе в прямому сенсі носити на руках, а якщо не зробиш, – я тебе звільню. Бо ти, як профільний заступник – відповідальний за цей напрямок роботи. Більше того, я озвучував інформацію про терміни запуску автмобільного руху мостом, коли мені ставили питання і на засіданні Київради, і неодноразово перед засобами масової інформації. Потім для мене було незрозуміло, коли мені кажуть, що міст у визначені терміни не поїде. І я, звичайно, розумію, що ніхто не буде згадувати прізвища заступників, будуть згадувати прізвище Кличка. Але кожен із заступників однозначно повинен відповідати за виконання своїх професійних обов’язків! За організацію процесу і введення в експлуатацію того чи іншого об’єкту”, – роз’яснив Віталій Кличко.

Раніше мер Києва розповів, що тримає це питання на особистому контролі.

Фото: КМДА