Фінансово-економічне управління здійснило моніторинг відомостей реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Про це інформує Головне управління Пенсійного фонду України в місті Києві.

За результатами моніторингу щодо використання праці неоформлених працівників та порушень законодавства про працю, Головним управлінням Пенсійного фонду України в м. Києві передано до Головне управління Держпраці у Київській області інформацію по 22 577 страхувальникам (на 293 075 застрахованих осіб) та до органів ДПС у Київській області по 5 986 платникам (на 8443 застрахованих осіб). По направлених даних ДПС у Київській області проведено 36 перевірок.

Кількість легалізованих робочих місць, становить 21 особу, а надходження ЄСВ станом на 01.06.2022 року склали 53,1 тис грн.
По 46 платниках виявлено неоформлені трудові відносини, 37 працівників працювали без укладення трудового договору.
Крім того, Головним управлінням Пенсійного фонду України в м. Києві здійснюється постійний моніторинг загальної кількості платників. В тому числі, платників, які нараховують заробітну плату працівникам в розмірі мінімальної заробітної плати і нижче.
По суб’єктах господарювання направлені інформаційні відомості по платниках, які виплачують заробітну плату найманим працівникам менше мінімальної:
1️⃣ до органів місцевого самоврядування – 1884;
2️⃣ до територіальних органів Держпраці –3466;
3️⃣ до органів Державної податкової служби України – 3466.
За участю представників Головного управління було проведено 4 засідання тимчасових комісій з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, де заслуховувалися 49 керівників підприємств з питань погашення заборгованості.
Фінансово-економічним управлінням Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві і надалі буде проводитися робота з моніторингу відомостей реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Фото: Відкриті джерела