Подати свій проект можна до 25 квітня 2021 року.

Про це на своїй Facebook-сторінці розповів Микола Поворозник, перший заступник голови КМДА.

У Києві триває подача проектів до Громадського бюджету на 2022 рік.

«У ГБ-6 можна подавати проекти у двох категоріях: великі та малі проекти. Вартість малих проектів – від 100 до 999 тисяч гривень, великих – від 1 до 3 мільйонів гривень. 40% виділених коштів спрямують на реалізацію малих проектів, 60% – на великі проекти. Відсоток обов’язкового резерву в кошторисі проектів становить 20%. Рейтинг, за яким визначаються проекти-переможці, запроваджується для кожної з категорій. Тобто залежно від кошторису проекту буде визначатися й кількість голосів для перемоги: чим дорожчий проект, тим більше потрібно буде набрати голосів. Одна особа може подати 5 проектів», – пояснив Микола Поворозник.

До слова, фінансування Громадського бюджету Києва на 2022 рік збільшено до 200 мільйонів гривень. Загалом за п’ять років на реалізацію проектів ГБ у столиці було виділено 880 мільйонів гривень. За цей час розпорядники бюджетних коштів разом із командами реалізували рекордні для України 1000 проектів.
Наразі до Громадського бюджету вже подали 267 проектів на суму 126,8 мільйона гривень: 37 великих проєктів на 65,9 мільйона гривень та 230 малих проектів на 60,8 мільйона гривень.

«Закликаю киян подавати проєкти, завдяки яким ми спільно зробимо наш двір, район та місто кращими», – наголосив Микола Поворозник.

Нагадаємо, нещодавно ми писали, що завдяки Громадському бюджету на Оболоні з’явилася нова зелена зона.

Нагадаємо, кияни можуть зареєструвати свої ідеї до 25 квітняПодати свій проект до Громадського бюджету можна на сайті. Автором може бути будь-хто. Наприклад, кілька років тому ініціативу подали американці, які проживають у Києві. Вирішуватиме, які проекти виставлятимуть на голосування спеціальна комісія.

Фото: фейсбук