Решту дій правоохоронців під час затримання відомство не коментує.

Патрульна поліція Києва зреагувала на затримання компанії підлітків, під час якого один з копів застосував силу щодо молодого хлопця, а потім поклав йому щось у кишеню. Прес-служба відомства у Facebook повідомляє, що правоохоронці повернули затриманому гроші, які він загубив.

Таким чином поліція намагається спростувати інформацію про те, що хлопцю могли щось підкинути.

«Роз’яснення: патрульні поклали у кишеню чоловікові гроші, які у нього випали. Цей момент зафіксовано на відео. Ніяких заборонених законом предметів чи речовин у затриманого не виявляли» — повідомили в поліції.

Водночас, на відео, яке опублікували очевидці затримання, помітно, як поліцейський дістає з кишень підлітка різні предмети — свідки наголошують, що це відбувалося не в присутності понятих, а значить, обшук був незаконним.

Також в поліції не коментують, чи адекватно діяв коп, коли дав сильного запотиличника затриманому. За словами свідків, затримані підлітки є неповнолітніми, а ім’я поліцейського, який найбільше «старався» — Дмитро Миколайович Радченко.

Учора в Нацполіції повідомили, що почали службове розслідування за цим інцидентом.

Як ми повідомляли, минулих вихідних поліція зірвала концерти в двох клубах під приводом «роз’яснення карантинних вимог».

Фото: скріншот