Відтепер авто, що прямують зі сторони пункту пропуску «Ягодин», будуть проїздити цей відрізок по лівому проїзду з двома смугами руху.

Змінено організацію дорожнього руху ділянкою автошляху М-07 Київ-Ковель-Ягодин (на м. Люблін) між селами Довгоноси та Старі Кошари Ковельського району. Про це повідомляє прес-служба “Укравтодору”.

Відтепер транспортні засоби, що прямують зі сторони пункту пропуску «Ягодин», будуть проїздити цей відрізок «варшавки» по лівому проїзду з двома смугами руху.

Вказується, що торік цю 3-кілометрову ділянку розширили у рамках реконструкції. Зокрема, прокладали новий проїзд – провели підготовчі роботи, звели земляне полотно, влаштували тришарову основу та три шари асфальтобетону.

Також відновили існуючий проїзд. Стару дорогу розширили з 9 до 10,5 метрів та вкрили трьома шарами асфальтобетону, нанесли тимчасову дорожню розмітку.

Цьогоріч на цій ділянці автошляху провели роботи з організації дорожнього руху – встановили дорожні знаки та нанесли дорожню розмітку.

Підрядник – ТзОВ “Луцькавтодор-Сервіс”, йдеться в дописі.

Сьогодні траса М-07 має надзвичайно велике значення як для Волинської області, так і для країни в цілому. Тому прикладаємо максимум зусиль задля забезпечення безпечних умов руху та підвищення пропускної спроможності цієї транспортної артерії. Закликаємо водіїв бути обачними та уважно стежити за дорожніми знаками” — йдеться в дописі.

Фото: Фейсбук