За минулу добу виписано 22 таких протоколи.

Поліцейські відпрацьовують парки та сквери столиці щодо утримання та вигулу домашніх тварин. Про це інформує прес-служба столичної поліції у Facebook.

За повідомленням, правоохоронці проводять «профілактично-роз’яснювальні бесіди з населенням», а у випадку виявлення порушень складають адміністративні протоколи.

«У Києві поліцейські продовжують патрулювати парки, сквери та лісопаркові зони з метою попередження правопорушень, пов’язаних із вигулом домашніх тварин. Серед основних вимог особлива увага приділяється необхідності носіння собакою намордника та наявності повідка під час вигулу тварини» — йдеться у повідомленні.

Співробітники поліції під час бесід звертають увагу громадян на рішення Київської міської ради від 25.10.2007 № 1079/3912 «Про врегулювання питань утримання та поводження з собаками і котами в м. Києві» та наголошують на адміністративній відповідальності у разі їх недотримання.

«Лише за минулу добу правоохоронці відносно 22 осіб склали протоколи про адміністративні правопорушення за ст. 154 (Порушення правил тримання собак і котів) Кодексу України про адміністративні правопорушення» — зазначили в поліції.

Зазначимо: згідно з статтею 154 Кодексу про адміністративні правопорушення, вигулювання собак без повідків і намордників тягне за собою попередження або накладення штрафу розміром від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17 до 51 гривні). Повторне порушення протягом року — це штраф від трьох до п’яти неоподатковуваних мінімумів (від 51 до 85 гривень) з конфіскацією тварини.

Нагадаємо, днями чоловік перевозив у київському метро стафорда без намордника.

Фото: Фейсбук