Вифлеємський вогонь миру прибув до України вчора, 13 грудня.

Про це повідомили на офіційному сайті КМДА.

Уранці 14 грудня до сесійної зали Київради представники скаутської організації «Пласт» принесли благодатний Вифлеємський вогонь. Його передали з рук у руки меру столиці Віталію Кличку.

«За традицією, наприкінці року пластуни приносять сюди, до Київради, і передають нам Вифлеємський вогонь – як символ добра, що завжди перемагає. Як символ, що надає сил на добрі справи, які ми робимо для нашого міста та його мешканців», – розповів Віталій Кличко.

Водночас мер пояснив, що пластуни передають Вифлеємський вогонь до різних куточків України вже протягом багатьох років. Його приносять у церкви, лікарні та державні установи, а також передають друзям та рідним.

«Останні кілька років передають вогонь і українським воїнам, які захищають незалежність та територіальну цілісність нашої держави на сході України. Отримуючи і передаючи цей вогонь, потрібно пам’ятати, що він є символом добра, миру, злагоди, любові до людей. Тож нехай Вифлеємський вогонь надихає всіх нас на мудрі рішення, добрі справи і дарує Різдвяну радість», – додав мер Києва.

Пластуни пояснили, що цей рік був непростим для всіх, зокрема й через епідеміологічну ситуацію. Тому вкрай необхідно передати вогонь лікарням, церквам, держустановам і на схід України. Туди, де людям потрібмні підтримка й відчуття родинного тепла.

Поширення Вифлеємського вогню — міжнародна щорічна скаутська акція до святкування Різдва Христового. Ідея акції полягає в поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа. Австрійські скаути беруть Вифлеємський вогонь миру з Вифлеєму. Літаком доставляють до Відня. А звідти – передають іншим скаутським осередкам.

Нагадаємо, нещодавно Кличко вручив учасникам АТО 24 ордери на нові квартири та відкрив на Подолі пам’ятник загиблим воїнам.

Фото: КМДА