Вирішується забезпечення столиці як основним, так і резервним видами палива.

У рамках підготовки до наступного опалювального сезону відбуваються роботи за всіма напрямами та на всіх ключових об’єктах – від житлового будинку до потужних джерел теплопостачання. Вирішується забезпечення столиці як основним, так і резервним видами палива. Робота триває у плановому режимі та протягом вересня буде завершена. Про це під час круглого столу «Зима близько» зазначив директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА Дмитро Науменко.

За його словами, всі комунальні служби працюють на результат і вирішують поточні проблеми, що виникли через війну: подорожчання матеріалів і пального, нестачу персоналу та труднощі із закупівлею багатьох матеріалів, що постачали з-за кордону або з підприємств, що нині зруйновані.

«Разом із тим, активна робота триває, і ми виходимо на завершальну стадію. Готуються житловий сектор та соціальна інфраструктура – школи, дитсадки та медичні заклади. Вже половина шкіл і дитсадків готова отримати відповідні документи – форму Є-8», – зазначив Науменко.

Він підкреслив, що запас вугілля накопичується, як і запас додаткового палива, на випадок позаштатних ситуацій.

«Навіть в умовах воєнного стану працюємо у штатному режимі, хоча це додаткове навантаження на персонал. Однак кожен усвідомлює колосальну відповідальність і високу ціну кожного недоопрацювання. Тому контроль з боку міста за всіма процесами підвищений», – підкреслив Науменко.

Тим часом, комунальники перевірили електрообладнання на Оболоні.

Фото: Фейсбук