Спеціалісти Департаменту житлово-комунальної інфраструктури наразі опрацьовують пропозиції, що надійшли в рамках громадського обговорення та консультацій з органами державної влади.

Про це повідомили у КМДА.

У повідомленні зазначили, що наразі опрацьовано усі коментарі, зауваження та пропозиції, що надійшли на адресу Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА після оприлюднення проєкту Плану управління відходами в місті Києві до 2030 року у рамках Стратегічної екологічної оцінки документа державного планування.

“За результатами громадського обговорення та консультацій з органами виконавчої влади підготовлено відповідні довідки, у яких підсумовано отримані зауваження і пропозиції, що надійшли до Департаменту житлово-комунальної інфраструктури, та зазначено, яким чином у документі державного планування та звіті про стратегічну екологічну оцінку враховані зауваження і пропозиції, надані відповідно до статей 12 і 13 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» (або обґрунтовано їх відхилення)”, – зауважили у КМДА.

Проєкт Плану управління відходами в місті Києві до 2030 року готується до передачі на розгляд депутатів Київської міської ради та пропонується до затвердження в установленому порядку.

Фото: Фейсбук