Бізнес думає, як пережити карантин «вихідного дня».

Мережа піцерій Pizza Veterano пропонує підприємцям, які мають «мінімальну продукцію», послугу безкоштовної доставки товару. Про це у своєму Facebook написав засновник мережі Леонід Остальцев, коментуючи введення нових карантинних обмежень Кабміном.

За словами Остальцева, він хоче бути «хоч трохи корисним у цьому «шоу від влади», і тому пропонує допомогу колегам.

«Ми не будемо брати гроші за доставку чи вираховувати відсоток. Все ваше, що ми продамо — ми віддамо вам. Дуже сподіваюсь, що виручені кошти за вашу продукцію дозволять вам хоч трохи протриматися, поки триває весь цей ідіотизм. Одразу хочу зазначити, що, на жаль, всім ми не зможемо допомогти, тому що це — нереально» — написав він.

Остальцев уточнив, що готовий допомагати бізнесу, який виготовляє обмежену кількість продукції і який знаходиться поруч із його піцерією на Майдані.

«…тим, хто знаходиться поруч із нами на Майдані і чия продукція підійде під наш формат (тобто, готова під реалізацію – адже, наприклад, готові страві, на жаль, ми не зможемо доставляти гарячими і т.д.) – ми із радістю допоможемо» — написав бізнесмен.

Також він повідомив, що запуск власної доставки під час весняного карантину обійшовся його мережі у 5 тисяч доларів:

«...під час першого локдауну ми запустили доставку із нашої піцерії на Майдані. Знаю, скільки нервів, грошей і часу на це потрібно. От вам кілька цифр: щоб запустити власну доставку у своїй піцерії на Софіївській, вже маючи працюючу бізнес-модель наших доставочних піцерій проекту Veterano Pizza Kyiv ми витратили, майже 5000$. І це – дуже скромно».

Щодо свого ставлення до карантину «вихідного дня», то Остальцев назвав його «пострілом бізнесу в обидві ноги».

«Жодна бізнес-модель не витримає такого фінансового навантаження. Заклади заробляють більше половини від загального грошового обігу саме у вихідні… заклади, які відкривалися не у форматі доставки, а працюють як звичайні стаціонарні заклади – не зможуть вижити виключно за рахунок доставки. Адже оренда, персонал, меню – не створювалися із розрахунку take away. Тому вони не зможуть вийти навіть в нуль» — написав підприємець.

Нагадаємо, вчора у мережі кінотеатрів «Планета кіно» повідомили, що через введення нових обмеженя урядом будуть змушені звільнити півтисячі працівників та закрити деякі кінотеатри.

Фото: фейсбук