Розмір винагороди – 10 тисяч гривень.

За особливі досягнення в розбудові міста 50 молодих талановитих киян отримають премію Київського міського голови. Як повідомила заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олена Говорова, відповідне розпорядження № 441 вже підписав Віталій Кличко.

Говорова уточнила, що грошову винагороду у розмірі 10 тисяч гривень отримають лауреати за свій внесок у розвиток молодіжного руху, наукові та творчі досягнення столиці.

Вона зазначила також, що перелік лауреатів затверджено з урахуванням рішення відповідної конкурсної комісії.

«П’ятий рік поспіль міська влада відзначає премією талановиту молодь Києва за особливий внесок у розбудову нашого міста. За результатами засідання конкурсної комісії обрано 50 найкращих молодих і талановитих кандидатів, серед яких премії розподілилася за номінаціями: за наукові досягнення – 20, за творчі досягнення – 15, за внесок у розвиток молодіжного руху – 15», – зауважила Говорова.

Відповідно до розпорядження, виплату премій забезпечуватиме Департамент молоді та спорту КМДА в межах бюджетних призначень за галуззю «Соціальні програми з питань сім’ї, дітей та молоді» на 2021 рік.

Премія «За особливі досягнення в розбудові столиці» заснована у 2016 році та присуджується щороку до Дня молоді за видатні досягнення молоді у розбудові столиці України, здійснені у календарному році, що передує її присудженню (при цьому можуть також враховуватися досягнення претендента за попередні роки). Премію вручають в одній із номінацій громадянам України віком від 14 до 35 років, місце проживання яких зареєстровано у Києві.

Як ми повідомляли, у профтехах Києва в новому навчальному році готуватимуть спеціалістів за 96 сучасними професіями.

Фото: КМДА