Раніше підприємство будувало катери «Гюрза-М», які нині є основою залишків українського флоту.

Приватне акціонерне товариство «Кузня на Рибальському» зупинило будівництво катерів для військово-морських сил України. Про це повідомляє «Український мілітарний портал» з посиланням на джерела в Міноборони.

Мова йде про восьмий корпус броньованого артилерійського катеру проекту «Гюрза-М» та десантно-штурмовий катер проекту «Кентавр-ЛК».

Видання нагадує, що у липні цього року командувач ВМСУ контр-адмірал Олексій Неїжпапа повідомив, що цьогоріч «Кузня на Рибальському» добудує для флоту останній, 8-ий катер проекту «Гюрза-М» (хоча спочатку планувалося 20 катерів). Разом із ним влітку заклали також будівництво одного «Кентавра».

Однак після того, як «Кузня» змінила власників, жодних робіт над цими катерами на заводі не проводили. Нагадаємо, раніше підприємством володіло ПАТ «Прайм Ессетс Кепітал» (акціонерами якого є екс-президент Петро Порошенко та його бізнес-партнер Ігор Кононенко), але влітку його за 300 мільйонів доларів викупила компанія «Евінз лімітед» з групи «ТАС», кінцевим бенефіціаром якої є Сергій Тігіпко.

Також видання відзначає, що причиною зупинки будівництва називають «форс-мажорні обставини у зв’язку з пандемією COVID-19». При цьому «Кузня» співпрацює з ВМСУ по проектам добудови та випробування двох катерів «Кентавр-ЛК» та середнього розвідувального корабля «Сімферополь».

Нагадаємо, у жовтні цього року Україна і Британія підписали меморандум про переоснащення вітчизняного флоту новими катерами. Частину з них побудують на британській верфі, а решту — в Україні; повідомлялося, що британці з усіх вітчизняних підприємств обрали для цього суднобудівний завод «Нібулон». Натомість нові катери, які пропонувала для флоту «Кузня на Рибальському» (зокрема, проекти «Лань-ЛК»/«Веспа»), затверджені не були.

Раніше ми повідомляли, що «Кузня на Рибальському» повернула Міністерству фінансів понад 300 мільйонів гривень.

Фото: defence express