Голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія запевняє, що переговори про гарантії безпеки для України продовжуються в онлайн-режимі.

Про це Арахамія повідомив у Телеграмі.

«Українська сторона дотримується Стамбульського комюніке і не змінювала своєї позиції, попри заяви міністра закордонних справ рф», — сказав Арахамія.

Він підкреслив, що українська сторона не бере до уваги жодні додаткові питання, які не були включені до комюніке за підсумками переговорів у Стамбулі.

Президент Росії Володимир Путін 12 квітня заявив, що переговори з Україною нібито зайшли у глухий кут, бо начебто українська сторона переглянула свою позицію.

Коментуючи Ліга.нет перебіг переговорів з рф, радник голови Офісу президента Михайло Подоляк зазначив, що вони просуваються вкрай важко: «Зрозуміло, що емоційне тло в переговорному процесі сьогодні тяжке. Зрозуміло, що українська делегація працює виключно в межах, які є проукраїнськими та прозорими. Зрозуміло також, що російська сторона дотримується своєї традиційної тактики публічно тиснути на переговорний процес, зокрема завдяки певним публічним заявам».

Фото: Фейсбук