В соцмережах закликають зоозахисників прокоментувати вчинок Кароль. А комусь її виступ дуже нагадав перформанс Брітні Спірс.

Українська співачка Тіна Кароль під час виступу на музичному фестивалі Atlas Weekend винесла на сцену пітона. Її виступ обговорюють в соцмережах: Кароль закидають жорстоке поводження з твариною та навіть плагіат.

Виступ з пітоном під композицію «Ніжно» співачка виклала у своєму Instagram. Його співачка презентувала на концерті 5 липня, а потім повторила також 6-го липня.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Тина Кароль (@tina_karol)

Однак багато підписників не оцінили такий перформанс. Частина з них пишуть, що пітон, мовляв, почувався некомфортно і намагався вирватися і не розуміють, навіщо було влаштовувати шоу такою ціною.

Схожі думки висловлюють люди і в інших соцмережах. У своєму Facebook журналіст і блогер Євген Будерацький закликав зоозахисників звернути увагу на цей інцидент.

«Завжди було цікаво дізнатися думку захисників тварин. Наприклад, а ось таке використання тварини під час виступу, це про жорстке поводження чи на змій така стаття не розповсюджується?» — написав він.

Інші дописувачі зазначають, що організатори фестивалю також не могли не знати про намір Кароль винести пітона на сцену, а тому це їхня спільна відповідальність.

«… це кричуще знущання над змією і маркер соціальної відповідальності співачки, її команди та організаторів фесту, які точно бачили яке шапіто буде влаштовано на сцені» — пише користувачка Катерина Гай.

Травесті-діва Монро написала у своєму Instagram також, що виступ Кароль — це не лише знущання над пітоном, а й плагіат. Вона навіть показала світлину з оригінального виступу Брітні Спірс 2002 року. Тоді американська поп-зірка також винесла на сцену пітона, і також жовтого.

«З цим камінг-аутом і цензурою всі пропустили повз інноваційну народну берегиню Тіну, яка навіщось виперла на сцену пітона. Живого! Ну досить вже мучити тварин там, де їм не місце (…) Всі чудово пам’ятають, звідки злизано сюжет. Ну навіщо ж так?» – написала вона.

Зауважимо також, що це не перший випадок, коли Кароль позувала з пітоном. Лише у кінці червня цього року вона знялася оголеною з королівським пітоном на собі. Таким чином співачка анонсувала нову пісню.

Якщо порівняти ці публікації, можна припустити, що це була та ж рептилія, що і на Atlas Weekend.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Тина Кароль (@tina_karol)

Тим часом, лише днями в центрі Києва зоозахисники намагалися привернути увагу до знущання над тваринами в контактних зоопарках в київських ТЦ.

Також нагадаємо, що на цьогорічному Atlas Weekend це вже не перший скандал: у понеділок співак Melovin зробив камінгаут на сцені.

Фото: Фейсбук