Власники закладу демонстративно не хотіли писати назву українською.

Кафе-ресторан «Рукола» на столичному Майдані Незалежності змінило вивіску над входом — тепер на ній напис українською мовою, а не російською. Після того, як заклад тривалий час ігнорував вимоги мовного закону, на нього поскаржилися Уповноваженому із захисту державної мови, повідомляє київський адвокат Олег Дрига.

«Проте, після звернення до Уповноваженого із захисту державної мови та вжитих ним заходів державного контролю (встановлено факт порушення, складено акт і протокол) керівництво закладу харчування нарешті привело вивіску та зовнішні написи у відповідність до вимог законодавства» — повідомляє чоловік.

Адміністрація ресторану публічно не коментувала свою позицію з приводу затримок зі зміною вивіски. Чи буде змінено вивіски на інших закладах мережі (всього у Києві 7 таких кафе), не повідомляється.

Нагадаємо, у Києві, як і по всій Україні, з 16 січня цього року набула чинності 30 стаття мовного закону, яка зобов’язує усіх постачальників послуг комунікувати з клієнтами виключно державною мовою, якщо не надійшло окреме прохання споживача про інше.

Як ми повідомляли, нещодавно 15-річна блогерка вибачилася за відео, у якому принизила українську мову.

Фото: Фейсбук