Очікується, що маршрут відновлять у липні цього року.

Сьогодні з Києва вирушив перший у цьому році потяг міжнародного сполучення — «Київ-Відень». Слідом за ним «Укрзалізниця» збирається відновити й інші, про це в прямому включенні розповіла кореспондентка програми «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Вартість поїздки з Києва у Відень складе 82 євро і 1 цент. Також можна придбати квиток не до кінцевої зупинки, а проміжної — Будапешта. Він коштуватиме 67 євро і 3 центи. Сьогодні поїздом з Києва до Відня вирушив лише 1 пасажир, а от квитки на поїзд у зворотньому напрямку викуплені вже повністю (всього 30 місць). Станом на 1.06 куплено 14 квитків на червень на цей поїзд.

«Потяги щоденні, відкрито продажі на цей рейс на червень і липень, кожен день можна виїхати на каву до Відня» — розповів голова пасажирського напрямку УЗ Олександр Перцовський.

Він також розповів, що нині тривають переговори з польською стороною щодо відновлення курсування поїзда Інтерсіті «Київ-Перемишль». Очікується, що це станеться в липні цього року.

Як повідомляє прес-служба «Укрзалізниці», поїзд, що вирушив з Києва сьогодні, прибуде до Відня завтра до обіду.

«Сьогодні у перший рейс із Центрального київського вокзалу вирушив поїзд до Відня. Він курсуватиме через Будапешт, і вже завтра до обіду пасажири зможуть випити славнозвісної віденської кави» — повідомили в компанії.

Придбати квитки на міжнародні рейси УЗ поки що можна лише в касах, онлайн вони не доступні.

Зауважимо, що залізничні рейси УЗ міжнародного сполучення були скасовані минулоріч через пандемію коронавірусу.

Тим часом, дипломати дали поради, як спланувати відпочинок за кордоном у «ковідний» сезон.

Фото: скріншот