Минулого року цей турнір перенесли черех пандемію.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

У Києві готові провести масштабну кіберспортивну подію – Міжнародний турнір із Dota 2 The International 10, що минулого року був перенесений через пандемію COVID-19.

До слова, спершу подія мала пройти в Стокгольмі, утім в останній момент Швеція відмовилася визнавати кіберспорт на рівні з іншими дисциплінами.

«Протягом минулого року під час постійних спілкувань представники арени Stockholm Live і сервісу Visit Stockholm запевняли нас, що турнір з Dota 2 The International пройшов кваліфікацію з тими ж ослаблениями (карантинних обмежень – ред), що й інші професійні спортивні змагання. Але, незважаючи на ці запевнення, нам повідомили (на початку червня 2020-го – ред), що шведська спортивна федерація проголосувала проти визнання кіберспорту спортивною дисципліною і вступу в федерацію», – зазначили на офіційному сайті Dota 2.

Відтак, наразі компанія Valve, що є видавцем гри, наразі в пошуках локації для проведення гри серед інших європейських міст.

Водночас кіберспортивний медіахолдинг з українським корінням — WePlay Esports, який на початку літа провів у Києві другий за значимістю турнір по Dota 2 в сезоні, у коментарі для НВ Бізнес заявляє, що в Україні готові прийняти The International 10.

«Якщо нам запропонують взяти участь в організації The International 10 в Києві – ми з радістю і гордістю погодимося. Якщо Києву і нашій країні вдасться стати частиною такого івенту – це неймовірним чином прискорить розвиток кіберспорту в Україні і надихне людей зануритися в цю сферу», – зазначив CEO WePlay Esports Олег Гуменюк.

До того ж, у прес-службі WePlay Esports поясн или, що Valve як компанія-організатор The International самостійно ухвалює рішення щодо проведення заходу, впливати на яке не може ніхто. Відтак, компанії залишається тільки чекати рішення організаторів.

«Зараз важко щось прогнозувати. Valve досі не прийняла остаточного рішення про місце проведення The International 10. Що б не вирішила команда організаторів TI10, ми дуже раді, що чемпіонат світу з Dota 2 точно відбудеться в цьому році і подарує кіберспортивного фанатам круті емоції і можливість вболівати за своїх кумирів», – наголосив Олег Гуменюк.

Фото: фейсбук