Ніхто не постраждав, закопчено стіни та стелю підвального приміщення будинку.

Напередодні Київська міська рада звернулася до Кабінету міністрів із закликом безоплатно передати будинок Сікорського у комунальну власність. Після цього минулої ночі в будинку сталася пожежа, про що повідомили в ДСНС.

Повідомлення про пожежу на вул. Ярославів Вал, 15-А, у Шевченківському районі столиці, надійшло до рятувальників напередодні о 22:26.

«По прибуттю на місце події було встановлено, що в 3-поверховій недіючій будівлі в підвальному приміщенні сталося загоряння сміття на площі 30 кв.м. Вогнеборці відразу приступили до гасіння пожежі.  О 23:02 загоряння було локалізовано та о 23:18 – ліквідовано» — зазначила прес-служба рятувальників.

Повідомляється також, що внаслідок пожежі закопчено стіни та стелю підвального приміщення. Жертв та постраждалих немає.

Водночас, столичний активіст Віталій Селик наголошує, що будинок Сікорського вже давно міг би бути приведений до ладу, але «Міноборони вперто тримає цю історичну споруду на своєму балансі».

«Тут вже міг бути музей техніки, інфоцентр про розвиток авіації, чи будинок юного конструктора, де б виховуватися тисячі нових українських Сікорських і Антонових. Але тут поки притон для безхатьків під патронатом Армії з регулярними нічними фаєр-шоу» — зазначив він.

Як ми вже писали, відновити садибу Сікорського за свій кошт пропонують посольство США у Києві (більшу частину життя авіаконструктор провів в Америці) та бізнесмен Ярославський. Також реставрувати будинок Сікорського в центрі столиці вимагають через суд.

Фото: Фейсбук