Мережа будівельних гіпермаркетів "Епіцентр" на час дії карантину вихідного дня таки вирішила закрити свої магазини, хоча раніше відмовлялися. Купувати можна буде лише онлайн.

Про це Епіцентр повідомив у Facebook.

Мережа працюватиме лише в онлайні: “На час дії карантину вихідного дня мережа “Епіцентр” працюватиме виключно в онлайн режимі та видаватиме товари в Центрах видачі замовлень торговельних центрів”, – інформує будівельний супермаркет.

Проте мережа зазначає, що у будні робота торговельних центрів мережі буде продовжена до 24:00 та працюватиме до останнього покупця.

Заступник міністра МВД Антон Геращенко повідомив, що мережа змінила свої плани після спілкування з правоохоронцями:

“Після роз’яснень, отриманих сьогодні в Міністерстві внутрішніх справ, керівництво мережі будівельних гіпермаркетів «Епіцентр» прийняло рішення про дотримання карантинних обмежень, прийнятих Кабінетом Міністрів, про що зробило відповідну заяву на своєму інтернет-сайті. Працювати буде тільки центр виконання онлайн заявок на доставку товарів. Ніяких стовпотворіння в залах, на касах і автостоянках! Органи МВС і Національна поліція ретельно проконтролюють, щоб заяви керівництва мережі «Епіцентр» збіглися з їхніми реальними діями щодо попередження поширення епідемії COVID-19”, – поінформував Геращенко.

Нагадаємо, напередодні “Епіцентр” написав у Facebook пост про “введення 72-годинної п’ятниці”, після чого міністр охорони здоров’я Максим Степанов обурився жартівливою бравадою торговельної мережі “Епіцентр” на тлі посилення карантину на вихідні і запросив “покуражитися” в реанімацію хворих на коронавірус. В підсумку мережа будівельно-господарських гіпермаркетів “Епіцентр” заявила, що працюватиме на вихідних, але продаватиме лише продукти харчування, медичні товари та засоби гігієни.

Фото: Епіцентр