Блогер-організатор "туси" вважає, що смерть пов'язана із "публічним буллінгом", який чоловіку влаштували у соцмережах через вечірку. Хоча публічний осуд стосувався лише блогера.

Емоційне відозвернення блогер-мільйонник Олександр Заліско опублікував в Instagram.

Блогер записав відразу два звернення.

В першому він висловив співчуття родині та близьким померлого директора Будинку вчених у Львові Романа Славітича.

Смерть Славітича блогер пов’язав із публічним буллінгом, який йому влаштували у соцмережах через вечірку.

“Ми, молоді, ще можемо витримати це, а він не зміг. Я вас дуже прошу. Ви нарешті можете зрозуміти, що ці погрози, хейт, тонни поганих коментарів, це жахливо?”, – заявив Заліско.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от ОЛЕКСАНДР ЗАЛІСКО (@o_zalisko)

Згодом він записав друге більш емоційне звернення до фоловерів, де зі сльозами прохає більше не писати йому коментарі на кшталт «щоб ти здох».

Заліско говорить, що він не є причиною голодомору чи смерті директора Будинку вчених, і більше немає сил тримати себе в руках на камеру.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо про смерть директора Будинку вчених у Львові Романа Славітича, де сталася “голодна туса”. Смерть відбулась в приміщенні заступника мера, де його викликали «на килим».

За попередніми висновками, причиною смерті став серцевий напад.

До слова, днями у Львові зачинили Будинок вчених, де відбулася скандальна еротична вечірка – “голодна блогерська туса” у день жалоби. У День пам’яті жертв Голодоморів відомий блогер-мільйонник Олександр Заліско організував розкішне святкування з елементами еротики у міському Будинку. Зараз Будинок вчених не працює. За порушення карантинних вимог комісія з надзвичайних ситуацій вирішила призупинити його діяльність.

Заступник директора Будинку вчених Василь Мастикаш повідомляв, що приміщення для оренди замовляли для “сімейного свята”.

Відомі бренди масово відмовляються від роботи з блогерами через вечірку у День пам’яті жертв Голодоморів. Втім у дописах брендів згадуються лише окремі блогери із всього переліку гостей.

На святкування до Будинку вчених прийшли блогери-мільйонники, серед яких Наталі Литвин (1 млн підписників), Таня Самбурська (1,5 млн), Валерія Юрченко (1,3 млн), Саша Бо (1,9 млн), а також блогери з Києва – Богдан Шолудяк та Олександр Волошин.

Пізніше телеведучий Володимир Остапчук вибачився за фото з підписом “блогерська голодна туса”, зроблене на святкуванні дня народження блогера Олександра Заліска, яке відбулось у Львові в День пам’яті жертв Голодоморів.

Фото: Інстаграм