Парковку обіцяють не будувати.

Навколо дому Київської школи економіки на вулиці Шпака, 3 (біля станції метро «Берестейська») розпочалися роботи із благоустрою території. Так у закладі коментують знесення майже нового тротуару та молодих дерев, про яке напередодні повідомили місцеві мешканці.

Представники школи кажуть, що навколо будівлі збираються облаштувати зелену зону з рекреаційним простором для студентів та людей, що живуть поруч; і запевняють, що парковки тут не буде.

При цьому дозвіл на проведення робіт від «Київзеленбуду» вже начебто отримано; за планом вони триватимуть до 15 календарних днів.

«Навколо будівлі будуть висаджені дерева, чепурненький газон, облаштовано лавки, велопарковку та додаткове освітлення. Є проблема з паркомісцями. Звичайно вони потрібні, але ми не плануємо їх робити. Замість цього, ми розраховуємо використовувати парковку в сусідньому комплексі, що будується. Навколишні дерева Школа також не зачіпатиме, адже ми розуміємо необхідність максимального збереження зелених насаджень» — йдеться у повідомленні школи.

Зауважимо, що напередодні показати жодної документації будівельники не змогли — ні декларації про початок робіт, ні картки благоустрою. Крім того, жителі навколишніх кварталів вважають, що територію могли зачистити не під парк, а під будівництво нової парковки.

«На прохання надати дозвільні документи (картка порушення благоустрою чи декларація про початок робіт) подзвонили старшому, а потім сказали, що їх немає. Коли дізналися, що викликана поліція, роботи оперативно було завершено», – повідомляли місцеві мешканці.

Тим часом у Голосіївському парку встановлюють святкову ялинку.

Фото: фейсбук