У соцмережах люди обурилися, що пункти дрес-коду мають спірне тлумачення.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

На початку липня ректор НАУ Максим Луцький підписав розпорядження про дрес-код для студентів Національного авіаційного університету (НАУ).

У новому дрес-коді міститься 11 заборон для студентів та працівників НАУ. Зокрема в розпорядженні є пункт про те, що «одяг повинен вдіповідати зросту, виражати повагу господаря до самого себе і суспільства».

Також у виші під знаком табу:

  • декольте, яскраві сорочки і топіки
  • макіяж має бути стриманий у осіб жіночої статі
  • купальники, халати і шорти
  • неформальна символіка та атрибутика
  • короткі спідниці (довжина спідниці не повинна перевищувати 10 см від коліна).

В ефірі телеканалу «Київ» Максим Луцький розповів, що він вважає неприпустимим, коли студенти приходять на навчання в спідницях, довжина яких «10 сантиметрів». Також ректор зауважив, що в усіх ЗВО є дрес-код.

«Ніхто точно не буде міряти, чи спідниця від коліна на 10, 15 чи 20 см. Але ця спідниця точно на зовнішній вигляд має бути охайною», – пояснив ректор.

Водночас Максим Луцький наголосив, що підписаний ним наказ – рекомендаційний і за його невиконання не передбачено ніякої відповідальності.

Щодо пункту, у якому прописано, що «одяг має виражати повагу господаря до самого себе та суспільства», то ректор зазначив, що тут йдеться про стриманість – «щоб не приходили в купальниках». Цікаво, що, за словами пана Максима, на практиці траплялися й такі випадки.

«Якщо цей наказ викликав питання, на які немає відповідей – ми внесемо уточнення до наказу», – зазначив Максим Луцький.

Фото: фейсбук