Люди скаржаться на затоплення з 2016 року.

Взялись ремонтувати після втручання телеканалу «Київ»: в під’їзді на Маяковського, 36/7, де квартири верхніх поверхів заливає під час злив, нареші почнуть ремонт покрівлі. Про це «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ» сказав голова Деснянської райдержадміністрації Дмитро Ратніков.

Про цю проблему ми писали 1 вересня. Через забиті стоки на даху та погану покрівлю в будинку після злив заливає квартири дощовою водою, не працює ліфт. Ремонту жителі безрезультатно добиваються з 16-го року, і скаржаться, що керуюча компанія та місцеві депутати їх ігнорують. Керуюча компанія тоді спілкуватися з журналістами відмовилася — керівництво позакривалося в кабінетах.

Але після письмового звернення журналістів в РДА керуюча компанія раптово знайшла необхідні 100 тисяч гривень для ремонту. Перевірити результат вже за кілька днів запросив голова Деснянської райдержадміністрації Дмитро Ратніков.

«Я сподіваюсь, наші підряники не підведуть, і в дуже стислий час проведуть необхідні роботи і все буде відремонтовано» — сказав Ратніков.

В присутності Ратнікова виконроб пообіцяв, що роботи завершать за декілька днів.

«Ремонтні роботи — уже сьогодні будемо приступати до них. Завтра буде проводитись вирізка труб, їх прочистка і усунення. Думаю, в понеділок вже буде все зроблено» — cказав виконроб.

Фото: Фейсбук