В СБУ запевнили, що не мають відношення до цих бордів і спростували свою причетність до акції.

На Повітрофлотському проспекті відновили білборд із написом “Крим – це Україна” та емблемою контррозвідки СБУ, повідомляє 24 канал.

Банер із символічними посланнями країні-агресору переклеїли буквально через кілька днів після суспільного розголосу. До того він більше тижня висів пошкодженим.

Вигляд борду зараз

Kyiv Media

Такий вигляд борд мав тиждень тому

Натомість в СБУ запевнили, що не знають, хто стоїть за розклеюванням бордів із її символікою, і спростували свою причетність до акції.

“Ми повідомляли, і на офіційні запити в тому числі, що СБУ не має відношення до цих бордів. Швидше за все, це якась приватна ініціатива. Тому ми не зовсім тут можемо давати якісь коментарі”, – прокоментував речник СБУ Артем Дехтяренко.

В українській спецслужбі також наголосили, що не орендували за державні кошти рекламний банер на Повітрофлотському проспекті, хоча й погоджуються із гаслом на ньому.

Нагадаємо, білборд, який нагадує, що Крим – це Україна, встановили біля будівлі посольства Російської Федерації у Києві 23 лютого 2021 року. На плакаті також зображена символіка Департаменту контррозвідки СБУ.

Днями стан білборду обурив киян, оскільки вже декілька днів на ньому був відсутній один з фрагментів, через це фразу «Крим – це Україна» не вдавалося прочитати повністю.

Фото: facebook