НАБУ висунула підозру Дмитру Білоцерковцю майже рік тому.

Вищий антикорупційний суд закрив справу про недостовірне деларування статків чинним радником міського голови Києва Дмитром Білоцерковцем. Про це повідомила прес-служба Вищого антикорупційного суду, пише УНН.

Колишнього народного депутата, а нині радника Віталія Кличка в жовтні минулого року НАБУ звинуватила у внесенні недостовірної інформації в декларації за 2016 та 2017 роки на суму в 3,8 мільйона гривень.

Речниця Вищого антикорупційного суду Олеся Чемерис сьогодні повідомила про те, що справу Білоцерковця було закрито через рішення Конституційного суду, який визнав неконституційною статтю Кримінального кодексу, яка передбачала відповідальність за брехню у декларації.

«Справу закрили сьогодні через визнання неконституційною статті 366-1», — повідомила Чемерис виданню.

Зауважимо: в НАБУ повідомляли, що Білоцерковець вніс недостовірні відомості в електронні декларації, не повідомивши про користування нерухомим майном в Києві вартістю 3,8 мільйона гривень, яке належить його близькому родичу. У відповідь на це політик заявив, що «НАБУ стала елементом політичного тиску на тих, хто не згоден».

«Сприймаю це, як елемент політичного тиску на мера столиці Віталія Кличка», — пояснював тоді Білоцерковець.

Раніше ми писали про те, що нардеп Гео Лерос звинуватив помічника «слуги» Миколи Тищенка у «мінуванні» Олександрівської лікарні в Києві.

Фото: вікіпедіія