Раніше депутатка була тимчасовою виконувачкою обов'язків голови осередку.

Леся Забуранна вважає своє обрання на посаду голови київського осередку партії «Слуги Народу» «честю і великим зобов’язанням». Про це вона написала у своєму Facebook.

Про призначення стало відомо 18 травня, Забуранна вже окреслила напрямки роботи на новій посаді.

«Ми чітко усвідомлюємо, що забезпечення киянам високих стандартів життя, рівня медицини, достойної освіти, соціального захисту, необхідної інфраструктури, безпеки на вулицях, збереження історичних пам’яток, парків та скверів – все це напряму пов’язано із боротьбою з корупцією, обманом та популізмом, а також наполегливою працею в інтересах мешканців столиці на всіх рівнях державної влади» — зазначила вона.

Нагадаємо, Забуранну було призначено на посаду 18 травня, про що повідомляв сайт «Слуг Народу». Відповідне рішення було ухвалиенне на зборах міського партійного осередку; до цього Забуранна тимчасово виконувала обов’язки очільниці міської організації партії.

Також на конференції утворили Політичну раду, до складу якої увійшли народні депутати-мажоритарники, депутати Київської міської ради від «Слуги Народу», а також представники секретаріату фракції партії – усього 32 особи.

Тим часом, Зеленського хейтять у мережі за фото у вишиванці, яка нагадує російську косоворотку.

Фото: Фейсбук