Роботи поки що зупинено.

Сьогодні у центрі Києва почали демонтаж будівлі «Квіти України». За кілька годин після початку робіт паркан навколо будівлі знесли активісти, роботи було зупинено, повідомляє Facebook-ініціатива «Зберегти Квіти України».

У планах забудовника — перетворити будівлю на офісний центр з підземним паркінгом. Однак активісти знесли паркан і зупинили будівництво. Фото руйнування паркана поширюють очевидці в соцмережах.

Інформацію підтвердив також народний депутат фракції «Слуга народу» Дмитро Гурін у Facebook.

Також депутат написав, що на місце події було викликано поліцію.

«Містобудівні умови і обмеження незаконні, права на будівництво у власника немає, відкриваємо кримінальну справу» — написав Гурін.

Відомо, що робітники встигли знести нижню частина атріуму (центральний простір будівлі).

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Ukrainian Modernism (@ukrainianmodernism)

Чи вдалося активістам знову почати перемовини з представником забудовника, поки невідомо. Нагадаємо, раніше у забудовника відмовилися обговорювати реконструкцію в присутності ЗМІ та з умовою тимчасової зупинки демонтажу.

Як ми повідомляли, інвестором реконструкції будівлі начебто є Rockwill Group, у склад якої входить Rockwill Wealth Solutions Limited (United Kingdom) та RWS Immobilien (Чехія). Спеціалізація – інвестиційні проекти, керування інвестиціями, реконструкція та реставрація будівевль, зміна призначення і експлуатаціних властивостей нерухомостей. Сума інвестицій в «Квіти України» – начебто в межах 12 мільйонів доларів США.

Фото: Фейсбук, Бабель