Зокрема, запровадили систему щоденного контролю за станом здоров’я всіх вчителів та учнів.

Як повідомляє КМДА, заступник голови Валентин Мондриївський відвідав одну зі шкіл Дарницького району та перевірив, як заклади освіти повернулися до очного освітнього процесу.

Так, у школі №333 навчаються 575 учнів у 16 класах і працюють 39 педагогів. Як і у всіх комунальних закладах освіти міста, там діє спеціально розроблений регламент роботи на час пандемії.

«Зокрема, запроваджена система щоденного контролю за станом здоров’я всіх вчителів та учнів. А також окремий розклад початку занять і перерв на прийом їжі для кожного класу. Регулярно здійснюють дезінфекцію в усіх приміщеннях закладу, на ігрових, спортивних майданчиках та стадіонах», – повідомив Мондриївський.

Згідно з правилами, вхід до школи дозволений тільки у захисній масці. Діти мають заходити в заклад без батьків, а під час пересування приміщеннями школи бути в масках. Маски учні можуть не одягати винятково на уроках та в їдальні.

«Ми робимо все, щоб навчання у столичних школах та садочках було максимально безпечним – і для учнів та вихованців, і для освітян», – підкреслив Валентин Мондриївський.

Загалом, за словами заступника голови КМДА, у Києві на сьогодні працюють усі комунальні школи, яких у місті 428, та 571 дитячий садок. Один дитячий садок закритий на реконструкцію.

Загалом у столиці на коронавірус хворіють 137 школярів та 74 вчителя.

Нагадаємо, після локдауну до столичних шкіл повернулися понад 400 тисяч дітей.

Фото: unsplash