Усього у столиці відкрили 428 комунальних шкіл, 572 дитячі садочки, 23 заклади професійної освіти, 42 заклади позашкільної освіти та інші заклади.

Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

За його словами, відсьогодні, 5 травня, понад 400 тисяч дітей повернулися до очного навчання у столичних закладах освіти.

«У Києві відновили навчальний процес у всіх школах, садках, закладах професійно-технічної освіти, коледжах і вищих навчальних закладах. Усього у столиці відкрили свої двері 428 комунальних шкіл, 572 дитячі садочки, 23  заклади професійної освіти, 42 заклади позашкільної освіти та інші заклади освіти різних типів та форм власності», — розповів Валентин Мондриївський.

Він зазначив, що у столичних школах подовжувати навчальний процес на літо не будуть, оскільки під час локдауну усі заняття велися дистанційно, за затвердженою програмою. Діти, як і планувалось, завершать навчальний рік наприкінці травня.

«Керівники навчальних закладів міста отримали доручення щодо посиленої дезінфекції та регулярного провітрювання приміщень. Проте окремо звертаюся й до батьків. Пояснюйте дітям необхідність дотримання простих, але таких важливих правил. Будьте уважними до їх здоров’я та за перших симптомів захворювання – звертайтеся до сімейного лікаря», — підкреслив Валентин Мондриївський.

Також він нагадав, що з 5 травня розпочато прийом документів до перших класів та відновлено розсилку запрошень до дитячих садочків через систему електронного запису.

Нагадаємо, Київ обдумує запровадження модульного навчання для 11-класників: деталі.

Фото: unsplash