Об'єкт почали будувати 17 років тому, він досі не зданий в експлуатацію.

Після добудови Дарницького мосту в Києві, на яку уряд заклав 500 мільйонів гривень, об’єкт слід передати на баланс міської влади. Таку думку в ефірі програми «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ» висловив екс-міністр інфраструктури Володимир Омелян.

«УЗ будувала свого часу цей міст за власний кошт, він у неї на балансі. Далі питання прилеглих вулиць, інфраструктури, з’їздів — це питання виключно міста. Логічно, наступним кроком після завершення добудови має стати передача на баланс міста Києва, з тим, щоб міська влада відповідала за його експлуатацію» — сказав він.

Омелян наголосив, що міст в першу чергу буде виконувати функції автомобільного сполучення, а «залізничне сполучення — це вже питання Укрзалізниці».

Прискорити процес будівництва Дарницького мосту, за словами Омеляна, вже не вийде, бо він і так «буде добудований в найкоротші терміни». При цьому він вважає, що міська влада Києва зможе прискорити будівництво Подільсько-Воскресенського моста.

За прогнозом екс-міністра, добудувати Подільський міст до кінця року не вийде. Запустити рух переправою в обидві сторони, зі слів Омеляна, реально у 2022 році.

Згідно з тендером на добудову Дарницького мосту, до кінця 2022 року має бути збудовано розв’язку на Лівому березі Києва, що забезпечить з’їзди та заїзди на Дніпровську набережну. Стартова вартість робіт встановлена на рівні 1,2 млрд грнТорги із визначення підрядника мають відбутися 16 серпня.

Дарницький міст почали будувати у вересні 2004 року з ініціативи тодішнього міністра транспорту і екс-керівника «Укрзалізниці» Георгія Кирпи. Нині він залишається на балансі «Укрзалізниці», але розв’язки на об’єкті не добудовані через недофінансування.

Київська міська влада кілька років просила передати міст їй міст на баланс, але фактичним власником мосту залишається регіональна філія «Південно-західна залізниця». Щоб добудувати міст, УЗ доведеться виплатити борг генпідряднику, та укласти новий договір на завершення робіт.

Фото: Фейсбук