Мати пов`язує зникнення сина з його новою роботою в компанії нібито із сумнівною репутацією.

У Києві розшукують 23-річного Дмитра Волосевича. Про це повідомляє ТСН.

Тиждень тому серед ночі він пішов на вулицю, мобільний телефон залишив удома. Відтоді від нього – жодних вісток. Мати сина зникнення пов’язує з його нещодавнім працевлаштуванням до компанії із сумнівною репутацією.

“Я вранці прокинулася о 6:40. Телефон його був на зарядці, поруч його портмоне, там паспорт”, – говорить мати зниклого хлопця Валентина Волосевич.

Увагу привернуло останнє повідомлення.

Писав якийсь Олександр HR: “Коли ти вийдеш на зміну?”. Але відповіді не було. Нині цей номер поза зоною.

За тиждень до зникнення Дмитро неофіційно влаштувався на роботу. Нібито менеджером соцмереж. Працювати доводилося позмінно та ще й уночі. Це насторожило маму.

“Що це за СММник добовик? На що він мені сказав: Так працює реклама, це всесвітня сітка і там працюють позмінно 24\7. Хтось мені потім скинув, що це ескорт-послуги”, – пригадує жінка..

Вона звернулася до поліції. Там відкрили справу.

“Наразі проводяться оперативно-розшукові заходи, встановлюються контакти, з ким спілкувався хлопець, перевіряються найближчі камери спостереження”, – зазначає речниця Оболонського управління поліції Діана Шутько.

Друзі теж не повірили у зникнення Дмитра. Пані Валентина розповідає – із сином у неї були гарні стосунки. Подорожували і проводили час разом.

“Так склалося, що його виростила я і він мені в дитинстві казав: Мама, я тобі при житті пам’ятник поставлю”, – ділиться жінка.

Напередодні, Дмитрові виповнилося 23. Його день народження мама провела прочісуючи місцевість. Залучає ще й вищі сили.

“Я втомилася. Ми біжимо вправо, біжимо вліво. Хтось каже, что його утримують и через 2-3 дні він прийде, але він не приходить. Є інформація, що  він десь лежить. Уявіть, матері це чути, що твоїй дитині треба допомога, а ти не можеш нічім допомогти“, – говорить жінка.

Щоб син повернувся – її найбільша мрія.

Фото: ТСН