Людям доводиться обходити калюжу і боятися, що вода заллє розетку.

У Києві кафе мережі «Хлібний» створило проблему для пішоходів: біля входу до закладу встановили обігрівач, який розтоплює сніг, через що утворилася велика калюжа. Відеодоказ виклав один з користувачів Facebook.

Чоловік повідомляє, що мова про кафе-пекарню «Хлібний» на перетині Володимирської та Великої Житомирської. Щоб обійти калюжу, потрібно протиснутись повз обігрівач. При цьому клієнти кафе теж не можуть стояти під обігрівачем, оскільки перехожі постійно штовхають їх.

Автор посту стверджує, що обігрівач навіть кілька разів падав, але його ніяк не приберуть.

Чоловік кілька разів звертався до співробітників закладу, проте вони ніяк не реагували на його запитання та скарги щодо встановленого на вулиці обігрівача.

Варто зазначити, що розетка, до якої підключено обігрівач, виходить назовні, тому є ризик, що в неї може потрапити вода. Крім цього, чоловіка цікавить, чи оштрафують кафе за те, що його співробітники кілька місяців не прибирають території біля входу. Адже інспектори з благоустрою можуть виписувати штрафи на комерційний заклад, якщо його працівники не прибирають сніг на території — аж до 17 тисяч гривень.

Нагадаємо, нещодавно мережа «Хлібний» відмовилася перевіряти COVID-сертифікати у відвідувачів.

А перед тим власники вперто не хотіли робити вивіску українською мовою.

Нагадаємо, пекарні-кафе «Хлібний» є частиною мережі Аліни Косічкіної та Дмитра Заходякіна.

Мережа публічно декларувала свою російськомовність. Заходякін кілька років тому обматюкав фотографа під час інтерв’ю, а працівники його закладів скаржаться на невиплату заробітних плат та хамське ставлення керівництва.

Фото: Фейсбук