Свою "прогулянку" мандрівник присвятив 25-річчю станції "Академік Вернадський", де першим встановив прапор України.

Про це сам мандрівник Сергій Гордієнко повідомив на своїй Facebook-сторінці.

Він пішки пройшов з Дніпра до Києва і назад, загалом подолавши майже 1 200 кілометрів. Компанію 63-річному чоловіку склала саморобна колісниця, яку він назвав “Травеліна”. На ній мандрівник переміщав свій 50-кілограмовий багаж, у якому було спорядження та провізія.

За словами Сергія, такий спосіб дозволяє йому не тільки ходити на більш далекі відстані, але і зберегти молодість, зменшуючи навантаження на хребет.
Спорядження Сергій використовував полярне, так як температурні умови були досить складні, а ночувати доводилося переважно під відкритим небом.

Свій маршрут він почав ще в середині лютого. До Києва мандрівник дістався 22 березня, а нещодавно благополучно повернувся в Дніпро. По дорозі Сергій робив кілька зупинок в різних містах, виступав там з лекціями і спілкувався з людьми, які впізнавали легендарного мандрівника і підходили з ним сфотографуватися.

Намет, в якому Сергій Гордієнко провів більшість ночей

Гордієнко став відомий як учасник полярних експедицій і на сьогодні є експертом з одиночного туризму і виживання. У своїх розповідях під час зупинок він поділився спогадами, як колись відбивався списом від ведмедя, спілкувався з шаманами і зустрічав на своєму шляху тигрів.

При подорожах Сергій майже не користується транспортом. За його словами, так він підтримує себе у формі. Крайній свій  похід він присвятив  популяризації науки, зокрема – дослідження Антарктики.

Антарктичні дослідження дуже важливі. Ви знаєте, що ми можемо втратити дуже багато запасів, які давала нам Земля? Це і нафта, і вода. Антарктида – це остання точка відліку. Це саме той регіон, який може накс якийсь час прогодувати і дати можливість осмислити наші дії“, – зазначив Сергій Гордієнко в прес-конференції, присвяченій його мандрівці.

Коли відкриються кордони – він у першу чергу планує допливти на каяку до Іспанії. Зараз цей човен для нього виготовляють. Пізніше Сергій збирається самостійно подорож навколо світу і перетнути всі океани.

Фото: Фейсбук, Вікіпедія