Підрозділ піротехнічних робіт КАРС «Київська служба порятунку» другий день поспіль проводить роботи з обстеження території на наявність вибухонебезпечних предметів у Національному ботанічному саду імені М. М. Гришка НАН України.

Про це повідомив  директор Департаменту муніципальної безпеки КМДА Роман Ткачук.

За його словами, 24 травня піротехніки «Київської служби порятунку» приступили до щоденних восьмигодинних обстежень території ботанічного саду, що в Печерському районі столиці. Зокрема, сьогодні заплановано обстеження оранжерейного комплексу. До робіт залучено 5 піротехніків КАРС «Київська служба порятунку».

«Площа ботанічного саду чимала, майже 130 га, тож роботи піротехніків затягнуться на тиждень-два. Знаємо, що охочих відвідувати територію ботсаду багато, особливо зараз, у період весняних цвітінь. Проте, наголошую, що для уникнення надзвичайних ситуацій ботанічний сад буде зачинений для відвідувачів до повного закінчення робіт із обстеження території на наявність вибухонебезпечних предметів», – зазначив Ткачук.

Він додав, що роботи з розмінування та вилучення вибухонебезпечних предметів на територіях, де велися бойові дії або влучали снаряди, виконуватимуть і надалі, тож відвідувати місця відпочинку на природі та лісопаркові зони досі небезпечно.

Ткачук попередив, що якщо ви десь натрапили на підозрілий предмет, не чіпайте його, не намагайтеся розібрати чи перемістити. Негайно повідомте про небезпечну знахідку Службу порятунку за номером телефону 101.

Фото: КМДА