У Vcentri HUB: Оболонь відбувся відкритий волонтерський турнір із гри у шашки. Зіграти з 11-річною чемпіонкою Києва та світу Валерією Єжовою, яка таким чином уже кілька місяців збирає кошти на потреби наших військових, прийшли десятки киян.

Захід організували, аби підтримати ЗСУ та популяризувати гру в шашки, повідомляє КМДА.

“Загалом така зустріч несе одразу кілька важливих місій. По-перше, ми продовжуємо підтримувати наших військових та з новою силою актуалізуємо це питання. І важливо, що долучаємо до цього процесу молоде покоління, яке також має розуміти важливість допомоги армії. По-друге, сприяємо розвитку спорту, популяризуючи гру в шашки. Такі заходи плануємо проводити системно й на базі інших VcentriHUB, також підтримуючи Федерацію шашок міста Києва”, – сказав директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Роман Лелюк.

Зазначається, що юна волонтерка грала із сімома опонентами одночасно. За дві години волонтерського турніру рахунок на підтримку українській армії поповнився на сім тисяч гривень. Загалом завдяки своїй майстерності Валерія Єжова уже назбирала для ЗСУ – 91 500 гривень.

Роман Лелюк наголосив, що Валерія є гарним прикладом, як в умовах війни людина може принести країні колосальну користь, роблячи те, що в неї виходить найкраще.

“Ми пишаємося, що в нашому місті таке прекрасне молоде покоління – сміливе, віддане та не на роки розвинене. Особисто мені як керівниці Департаменту молоді та спорту приємно, що Валерія популяризує гру в шашки. Подивіться, скільки людей проявили бажання стати її опонентами. І ще скільки продовжать грати вдома зі своїми близькими!” – зазначила директорка Департаменту молоді та спорту КМДА Юлія Хан, яка теж долучилася до благодійного турніру.

Фото: КМДА