Мова йде про КП “Комунальник” та сміттєзвалище поблизу селища Старі Петрівці.

Про це повідомили у Держекоінспекції.

У повідомленні зазначили, що фахівцями ДЕІ було здійснено позапланову перевірку Вишгородського районного комунального підприємства «Комунальник» та об’єкта сміттєзвалища поблизу с. Старі Петрівці Київської області.

У результаті інспектори виявили, що згадане сміттєзвалище не обладнано системами відводу біогазу та фільтрату. Крім того, у підприємства відсутні документи дозвільного характеру (Висновок з оцінки впливу на довкілля або висновок державної екологічної експертизи) на діяльність із зберігання, видалення та захоронення побутових відходів на вищезазначеній земельній ділянці.

За цим фактом, комунальному підприємству пред’явили три претензії на загальну суму майже 13 млн гривень для добровільної сплати протягом місяця. Проте ВРКП «Комунальник» відмовилось відшкодовувати збитки до державного бюджету, тому Держекоінспекція спільно з представниками Київської обласної прокуратури звернулися до суду. 31 травня Господарський суд Київській області своїм рішенням зобов’язав КП «Комунальник» задовольнив позов у повному обсязі.

Фото: Фейсбук