Спробуй себе в одному з 8 напрямків креативних технологій безкоштовно в Центрі креативних технологій TUMO Kyiv.

Створювати альтернативні світи, писати музику, програмувати космічні об’єкти чи знімати фестивальне кіно? Що обереш? А якщо можна не обирати, а об’єднати ці знання і вивчати їх одночасно?

Робототехніка, 3D-моделювання, програмування, розробка ігор, анімація, графічний дизайн, кіновиробництво і музичний продакшн. Такі 8 навчальних програм пропонуються до вивчення у TUMO Kyiv. Із них студенти 12-18 років обирають 3 і вивчають паралельно за індивідуальним робочим графіком. У навчанні підлітків супроводжують коучі та воркшоп-лідери, що є фахівцями в запропонованих галузях.

Навчання в Центрі відбувається на техніці останнього покоління. Усім студентам доступні: звукозаписувальна студія, амфітеатр і велика кількість позанавчальних креативних подій.

Щоб зрозуміти, чи підходить навчання у TUMO Kyiv та які саме напрямки (до речі, їх можна вільно змінювати) вивчати, студентам пропонують пройти тест-драйв будь-якої спеціальності.

Як це відбувається?

Протягом півтори години тінейджер проходить тест-драйв (навчальну сесію) обраного напряму, знайомиться з обладнанням, навчальною програмою, пробує створити свій перший продукт, проходить екскурсію Центром, що знаходиться в реконструйованій історичній будівлі на площі Арсенальній.

Проводять тест-драйви фахівці з представлених напрямків. Тобто, якщо ти обереш на тест-драйв кіновиробництво, то заняття проведеш із Олександром, який знімає кіно у своєму повсякденному житті.

Як потрапити на тест-драйв?

Дуже просто! Записуйся на сайті, обирай напрямок і зручний час – все готово!

А для більшого розуміння про Центр, наводимо довідкову інформацію:

TUMO Kyiv – це новий підхід до організації освітнього простору на перетині технологій та дизайну, з урахуванням останніх світових трендів.

Це простір, створений для тінейджерів. У ньому є все для того, щоб зрозуміти, на що ти насправді здатний і розкрити свій потенціал у тих сферах, які тобі подобаються.

Скільки навчатися в TUMO Kyiv ти визначаєш сам. Ми будемо раді бачити тебе протягом 7 років. За цей час ти зможеш отримати практичні знання у всіх 8 напрямках навчання і створити мінімум 21 власний проект. А ще – попрацювати в одній команді з провідними фахівцями всесвітньо відомих компаній.

Якщо ж ти вирішиш сфокусуватися лише на конкретних напрямках, термін твого навчання може скоротитися до двох років. Однак, за нашою статистикою, 92% студентів TUMO в різних країнах прагнуть якомога довше зберегти статус тумоніанця. Адже TUMO – це стиль життя, сповнений свободою та можливостями для реалізації.

Фото: TUMO Kyiv