"ДТЕК Київські електромережі" за розпорядженням КМДА додав до графіку відключень ще 454 житлових будинків Києва: ці будинки будуть відключати власноруч їх балансоутримувачі.

Про це повідомляє група ДТЕК.

“За розпорядженням КМДА ДТЕК Київські електромережі додав до графіку відключень ще 454 житлових будинків Києва. Ці будинки будуть відключати власноруч їх балансоутримувачі – енергетики ЖБК та управляючих компаній”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що самостійне обмеження електропостачання з боку балансоутримувачів будинків дозволить зменшити кількість та тривалість відключень для всіх киян.

“Під час екстрених чи стабілізаційних відключень разом з об’єктами критичної інфраструктури під відключення не потрапляли і житлові будинки, що живляться від тих же електроліній”, – пояснили в ДТЕК.

Так, ДТЕК Київські електромережі спільно з КМДА запропонував ЖБК самостійно обмежувати електропостачання в таких будинках відповідно до графіків – їх можна знайти на сайті.

Відповідальність за своєчасне відключення та відновлення електропостачання будинків несуть в першу чергу енергетики ЖБК та їх управляючих компаній”, – додали в ДТЕК.

Фото: Відкриті джерела