Ремонти на ТЕЦ не впливають на подачу гарячої води в квартири киян.

Про хід підготовки до нового опалювального сезову в столиці розповіли у «Київтеплоенерго».

Кажуть, що капремонт енергоблоку на ТЕЦ триває попри енергетичну кризу та дефіцит коштів, що виник через стрімке зростання вартості газу.

Київська теплоелектроцентраль № 6 — наймолодша в Україні, хоча й введена в роботу у 1981 році. Її теплова потужність — 1740 Гкал/год, а електрична — 500 МВт. Простими словами – це дозволяє забезпечувати постачання гарячої води і тепла до п’яти районів Києва:

  • Дарницького
  • Деснянського
  • Оболонського
  • Подільського
  • Шевченківського.

Енергоблок № 1, на якому триває капремонт, працює з 1982 року. Потужність енергоблоку — 250 МВт. Зазвичай ремонтують раз на 4 роки. Під час нинішнього капремонту на енергоблоці проведуть діагностику і технічне обслуговування складових, замінять старе устаткування на нове.

«Наприклад, у турбіні, яка за хвилину здійснює 3 тисячі обертів, замінять дефектні діафрагми та ступені робочих лопаток. На енергетичному котлі — замінять майже 700 петель конвективного пароперегрівача низького тиску», – зазначають енергетики.

До того ж, на ТЕЦ-6 вже виконано поточний ремонт енергоблоку № 2 і трьох водогрійних котлів, а до початку опалювального сезону виконають ремонт ще трьох водогрійних котлів та відремонтують насосне обладнання.

«Взимку ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6 забезпечують теплом 48 % мешканців Києва у 8 адміністративних районах столиці. Також вони виробляють електроенергію для Об’єднаної енергосистеми України. Тому проведення поточних ремонтів — це один з важливих кроків для енергобезпеки Києва», — зазначили в директор «Київтеплоенерго».

Додали, що проведення ремонтів на ТЕЦ не впливає на надання послуги з гарячого водопостачання та на баланс електроенергії в Києві.

Нагадаємо, раніше енергетики розповіли про ремонти на київській ТЕЦ-5.

Фото: Київтеплоенерго