Поки невідома вартість ялинок та сосен, які продаватимуть киянам.

У Києві з 15 грудня можна буде купити новорічну ялинку на спеціальних базарах. У КМДА для видання “Сьогодні” розповіли, що поки невідомо, скільки точно буде локацій із продажу ялинок.

У КМДА зауважили, що як і минулого року, офіційні ялинкові базари продаватимуть дерева з документами та чіпами.

“Офіційно ялинкові базари розпочнуть свою роботу з 15 грудня та діятимуть по 31 грудня. Основним організатором ялинкових базарів цього року КП “Міський магазин” – укладатиме договори з підприємцями. Продаж ялинок буде проводитися, як і минулого року – новорічні деревця мають бути з чіпами та документами, звідки їх привезли”, – зазначили у КМДА.

Наразі точну кількість локацій продажу ялинок не затверджено. У КМДА зауважили, що їх теоретично буде кілька десятків.

“Ми проведемо аналіз роботи за минулий рік. Особливу увагу приділять проблемним локаціям, на які скаржилися городяни. Також розглядатимуться місця у місті, де було б доречно відкрити такий базар. Наприклад, у мікрорайонах, де мешкає багато мешканців. Нині усі локації затверджуються з районами, уточнять адреси, де з’являться такі базари”, – додали у мерії.

Крім того, поки що невідома і ціна на ялинки та сосни. А ось за одне місце під торгівлю підприємцям доведеться сплатити п’ять тисяч гривень.

У КМДА нагадали, що минулого року багато торговців не прибрали за собою непроданих ялинок і після 31 грудня поїхали, залишивши гори непроданої хвої. Проте такі проблеми були лише зі стихійними точками, підприємці, які підписують договори, зобов’язані прибрати за собою місце торгівлі.

Фото: Фейсбук