Київська область очікує 600 мільйонів гривень від уряду на капітальні видатки, що дасть змогу завершити роботи з підготовки до опалювального сезону.

Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба в ефірі телемарафону.

Він запевнив, що гроші будуть найближчими днями.

«Урядом було виділено 400 мільйонів гривень на поточні ремонтні роботи в Київській області — заміна вікон, ремонт покрівлі або дверей. Окрім цього 87 мільйонів з обласного бюджету було виділено на ті громади, які найбільше постраждали — Ірпінська, Макарівська, Бучанська, Гостомельська, яка, до речі, на 1-му місці серед громад області за пошкодженнями. І вже найближчими днями ми очікуємо додаткового виділення від уряду 600 мільйонів гривень з резервного фонду, які вже будуть безпосередньо йти на капітальні видатки нашої області. Це дасть змогу завершити роботи щодо підготовки до опалювального сезону», – наголосив Кулеба.

Він додав, що інфраструктура, необхідна для проходження опалювального сезону, була досить серйозно пошкоджена, і до сьогодні ще тривають роботи щодо відновлення житлово-комунального господарства.

Водночас він заспокоїв, що стан підготовки Київської області до опалювального сезону сягнув фінального етапу й становить 90%.

Фото: Відкриті джерела