Дівчата таки вдягнуть підбори, але не ті, у яких були на відомій репетиції.

Про це повідомили в Міноборони, передає «Сьогодні» з покликанням на анонімне джерело.

Раніше ми писали, що в мережі обурилися тим, що курсантки тренуються до Параду захисників маршувати на підборах. На думку людей – це знущання над дівчатами.

Анатолій Прошин, начальник Служби зв’язків із громадськістю сухопутних військ, розповів, що, відповідно до наказу міністра оборони, парадною формою військовослужбовців жінок передбачене взуття на підборах. Водночас військовий зазначив, що надалі буде вирішене питання щодо того, чи маршуватимуть курсантки на підборах під час параду.

За даними особистого джерела «Сьогодні» в Міноборони, курсанткам таки змінять взуття для участі у військовому параді до Дня Незалежності. Попри це, туфлі все одно будуть із підборами, але вже з меншими.

«По-перше, курсантки в один голос наполягли на тому, що хочуть йти тільки в парадній формі. По-друге, запропонували зменшити підбори, зробити їх більш зручними для марширування. Дійшло до того, що міністр запропонував курсанткам сходити на ринок, купити зручну пару взуття і показати представникам Міноборони, щоб останні виготовили за таким зразком взуття для параду. Заступнику міністра доручено розробити варіант зручного взуття. Раніше озвучена інформація про осінні черевики – цей варіант не буде використовуватися. Станом на 6 липня відомо, що будуть туфлі, але з меншими підборами (у туфель, що були, підбори заввишки 6,5 см)», – зазначило джерело.

Водночас на інформаційному порталі пишуть, що курсантки цьогоріч на параді пройдуть не «прусським» кроком, а новим «українським». Згідно з новими нормативами, ступня піднімається на 10-15 см, а носок направлений вперед.

Київ Media намагається з’ясувати деталі щодо цього рішення.

Фото: фейсбук