Мова йде про білборди з рекламою нерухомості, в якій використано каламбур із залученням числа Пі.

Про це повідомив депутат фракції “Європейська Солідарність” в Ірпені Тимур Нагалевський.

Він зауважив, що скарги мешканців Ірпені дійшли до офісу Уповноваженого із захисту державної мови. Тому проблему необхідно вирішувати на місцевому рівні.

“Завтра буду пропонувати розглянути це питання на засіданні комісії Ірпінської міськради з питань регламенту, депутатської етики та внутрішньої політики, виявлення та протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами та інформаційної політики. Одна спроба вже була, не вистачило голосів. Також це питання вже розглядала комісія Київської облради. Але білборди висять досі уже понад місяць“, – зазначив Тимур Нагалевський.

Реклама, яка так обурює депутатів та мешканців, у своєму слогані обігрує звучання 3,14, тобто математичної константи Пі. Виходить досить непристойний контекст.

Представник “ЄС” додав, що вже звернувся до Ірпінського міського голови з проханням, аби він звернувся до кінцевого бенефіціарія компанії, який є лідером політичної партії, яку представляє міський голова та найбільша фракція в міській раді.

“Міський голова запевнив, що звернеться і до бенефіціарія, і до його рекламної кампанії, яка монопольно тримає ринок зовнішньої реклами в місті. Якщо й після цього нічого не буде вирішено, то я з колегами по міській раді готовий запропонувати звернутися разом з Уповноваженим із захисту державної мови та Уповноваженої президента України з прав дитини до Міністерства внутрішніх справ і особисто до Дениса Монастирського“, – зазначив депутат.

До слова, мер Ірпеня, Олександр Маркушин, є представником партії “Нові обличчя”. Головою партії є колишній міський голова Ірпеня Володимир Карплюк.

Фото: Фейсбук